Projektowany obiekt, to lokal usługowy o funkcji gabinetów terapeutycznych w apartamentowcu na Garnizonie w Gdańsku. Prace obejmowały przeprojektowanie ścian wewnętrznych tak, aby wyodrębnić trzy gabinety oraz poczekalnię z małym aneksem kuchennym.

Stylistykę wnętrz zaplanowano w jasnych przyjaznych kolorach z elementami pasteli. Ściany pomiędzy gabinetami oraz poczekalnią zostały wygłuszone za pomocą pianek akustycznych, zaplanowano także akustyczne drzwi tak aby zapewnić jak największy komfort pacjentowi i terapeucie.

 

Każdy gabinet charakteryzuje się inną przewodnią kolorystyką, zostały zróżnicowane pod tym kątem. Ściany ozdobiono klasyczną sztukaterią oraz listwami przypodłogowymi i przysufitowymi.

Wszystkie wyposażono w podobny sposób – fotele oraz sofy, stoliki kawowe, biurka, szafy na przechowywanie.

W pomieszczeniach zastosowano abstrakcyjne tapety w pastelowych odcieniach: różu, błękitu i zieleni. Tapety zostały oprawione w klasyczną sztukaterię, która łagodzi i zamyka ich kompozycje.

Na ścianach umieszczono kinkiety, które wzbogacają przestrzenie o subtelną dekorację. Dyskretnie wpasowują się w wystrój i zapewniają klimatyczne, rozproszone światło.

Formularz kontaktowy