Projektowany obiekt, to zabytkowy Pałac w Margowie (niem. Margow, gmina Świerzno). Pałac jest obiektem złożonym. W skład założenia wchodzi dwór, który składa się z dwukondygnacyjnego budynku z 1772 roku (dzisiejsze skrzydło północne) zbudowanego w konstrukcji ryglowej, krytego dachem dwuspadowym oraz dobudowane w 1885 roku do dworu skrzydło południowe o cechach architektury neogotyckiej w formie dwukondygnacyjnego budynku, które jest głównym obiektem niniejszego projektu.

Celem projektu jest adaptacja wnętrz południowego skrzydła budynku wraz z zagospodarowaniem bezpośredniego otoczenia pałacu, a co za tym idzie – przywrócenie obiektowi pierwotnej funkcji posiadłości mieszkalnej.

 

Materiały zaproponowane we wnętrzu łazienki przy siłowni stanowią paletę brązów, czerni i bieli, kontrastują z nimi oryginalne płytki z tonami zieleni, które czerpią inspirację z wyrafinowanego azjatyckiego marmuru, charakteryzującego się białymi, zielonymi, szarymi i czarnymi skaleniami. Łazienkę wyposażono w prysznic typu walk-in z wnęką na kosmetyki, wyłożoną złotą mozaiką oraz WC.

Koncepcja łazienki na parterze została utrzymana w spójnej  dla całego obiektu kolorystyce brązów, beży oraz bieli. Wyróżniającym materiałem jest włoska mozaika na ścianie z WC, marki Sicis,  prezentująca monochromatyczne kwiaty z oryginalnym akcentem kolorystycznym. W łazience zaprojektowano prysznic walk-in oraz dwie zdobne umywalki wolnostojące w kolorze czarnego marmuru i orzechu.

Łazienka przy sypialni została wyposażona w wannę wolnostojącą, miskę ustępową oraz dwie wysokie umywalki nablatowe. Kolorystyka pomieszczenia stanowi kontynuację pozostałych wnętrz w obiekcie. Na dwóch ścianach zaplanowano wysokojakościową, tapetę winylową o stonowanych barwach. Pod armaturą umywalkową zaprojektowano długą, podwieszaną szafkę z frezowanymi frontami,

Formularz kontaktowy