Klein Interiors

Specjalizuje się się w wysokiej klasy projektach mieszkaniowych i komercyjnych, zapewniając klientom wyjątkowe usługi projektowe.

Nasza filozofia projektowania opiera się na eleganckiej prostocie – na każdy styl życia i na każdy okres.

Rozumiemy, że każdy projekt ma swoje unikalne wyzwania i cele. Dlatego przykładamy szczególną uwagę do tworzenia rozwiązań, które pasują do różnych stylów życia i okresów.

Zdolność do innowacyjnego podejścia do projektowania wnętrz – chętnie eksperymentujemy z nowymi materiałami, kształtami i technologiami.

To pozwala nam tworzyć przestrzenie, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także są funkcjonalne i dostosowane do potrzeb dzisiejszych klientów.

Pierwsze rozmowy z inwestorem w oparciu o szczegółową ankietę, mają na celu analizę jego potrzeb. Zapoznajemy się również z charakterystyką inwestycji.

To kluczowy etap współpracy, na tej podstawie dokładamy wszelkich starań, aby zaplanować funkcjonalną przestrzeń zgodną z preferencjami i potrzebami klientów.

Naszym zobowiązaniem wobec klientów jest:

Stała, otwarta
komunikacja
Dbałość o budżet zgodnie
z potrzebami klienta
Przejrzystość cen
i źródeł dostawców
Kompletna organizacja za
pomocą ankietyzacji, zestawień
i wykresów, tablic inspiracji
Realistyczne
harmonogramy i terminy

Julia Klein

Pasja do sztuki i architektury została we mnie zakorzeniona w dzieciństwie – zostałam wychowana w rodzinie, której ścieżka kariery dotyczyła ściśle tych dziedzin. W 2021 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia inżynierskie z zakresu Architektury Wnętrz na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologiczny w Szczecinie.

Pierwsze doświadczenie zdobyłam w 2019 roku w jednym ze szczecińskich studiów projektowania wnętrz. Następnie podjęłam decyzję o projektowaniu niezależnie. Moja kreatywność opiera się na pasji, artystycznym zapleczu, wyobraźni i doświadczeniu.

Misją studia jest tworzenie przestrzeni szytych na miarę, które reprezentują estetykę i styl życia klientów. Koncentrujemy się na pozyskiwaniu wysokiej jakości wyposażenia, poprawie funkcjonalności i zwiększeniu wartości nieruchomości. Dzięki doświadczeniu we wszystkich fazach procesu projektowania wnętrz, jesteśmy przygotowani do podjęcia każdego wyzwania projektowego. Julia Klein

Formularz kontaktowy