PROJEKT KOMPLEKSOWY WNĘTRZ
 • wywiad inwestorski, badanie potrzeb klienta, wypełnienie antkiety
 • inwentaryzacja budowlana – 2 propozycje układów funkcjonalnych + moodboardy, (możliwość wprowadzenia poprawek 1 raz)
 • fotorealistyczne wizualizacje 1 wariant + możliwość wprowadzenia poprawek 2 razy,
 • szczegółowy projekt wykonawczy (uwzględniający wytyczne dot. instalacji elektrycznej, hydraulicznej, projekt posadzek, projekt przebudowy oraz sufitów podwieszanych, rozwinięcia projektowanych ścian),
 • dokumentacja techniczna zawierająca specyfikacje produktowe dot. wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych (z podaniem dostępności, cen oraz potrzebnych do zamówienia ilości)
 • Możliwość z korzystania z naszych rabatów do sklepów.
Cena od 180 zł/m² brutto
PROJEKT KOMPLEKSOWY WNĘTRZ Z NADZOREM AUTORSKIM
 • wywiad inwestorski, badanie potrzeb klienta, wypełnienie antkiety
 • inwentaryzacja budowlana – 2 propozycje układów funkcjonalnych + moodboardy, (możliwość wprowadzenia poprawek 1 raz)
 • fotorealistyczne wizualizacje 1 wariant + możliwość wprowadzenia poprawek 2 razy,
 • szczegółowy projekt wykonawczy (uwzględniający wytyczne dot. instalacji elektrycznej, hydraulicznej, projekt posadzek, projekt przebudowy oraz sufitów podwieszanych, rozwinięcia projektowanych ścian),
 • dokumentacja techniczna zawierająca specyfikacje produktowe dot. wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych (z podaniem dostępności, cen oraz potrzebnych do zamówienia ilości)
 • Możliwość z korzystania z naszych rabatów do sklepów.
 • nadzór autorski nad pracami wykończeniowymi Szczecin i okolice do 100km.
Wycena indywidualna
PROJEKT KOMPLEKSOWY ELEWACJI
 • wywiad inwestorski, badanie potrzeb klienta,
 • inwentaryzacja budowlana (po SSZ)
 • fotorealistyczne wizualizacje 1 wariant + możliwość wprowadzenia poprawek 2 razy,
 • szczegółowy projekt wykonawczy (uwzględniający wytyczne dot. punktów świetlnych na elewacji, rozwinięcia projektowanych ścian.
 • dokumentacja techniczna zawierająca specyfikacje produktowe dot. wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych (oprawy oświetleniowe, meble zewnętrzne, dobór okładzin elewacyjnych oraz stolarki drzwiowej i okiennej.
Cena od 8 000 zł brutto

Płatność podzielona jest na 3 etapy: 1) 20% wartości projektu (przy podpisaniu umowy – zadatek, który rezerwuje termin w kalendarzu)
2) 50% wartości projektu przed oddaniem koncepcji całego przedmiotu umowy (koncepcja przekazywana jest w formie fotorealistycznych wizualizacji)
3) 30% wartości projektu przed przekazaniem dokumentacji wykonawczej.

 

Minimalna powierzchnia inwestycji do opracowania projektu to 30 m².

Każdy projekt wyceniany jest w zależności od projektowanej powierzchni i zakresu prac.

Udzielamy rabatu w przypadku projektów o powierzchni przekraczającej 300 m² lub dla kilku inwestycji jednocześnie.

ETAPY PROCESU PROJEKTOWEGO

Analiza
potrzeb klienta

Pierwsze rozmowy z inwestorem w oparciu o szczegółową ankietę, mają na celu analizę jego potrzeb. Zapoznajemy się również z charakterystyką inwestycji.

To kluczowy etap współpracy, na tej podstawie dokładamy wszelkich starań, aby zaplanować funkcjonalną przestrzeń zgodną z preferencjami i potrzebami klientów.

Inwentaryzacja

Zebranie pomiarów oraz opracowanie dokumentacji fotograficznej, projektowanej przestrzeni. W przypadku pracy zdalnej, projekt wykonujemy na rzucie deweloperskim.

Koncepcje
projektowe

Pierwszymi efektem naszej współpracy będą tablice inspiracji (moodboardy), przedstawiające zestawione materiały, elementy wykończenia, przykładowe pomysły i kompozycje tak aby określić konkretny nurt stylistyczny w jakim zostanie zaprojektowane Twoje wnętrze.

Propozycje układów funkcjonalnych (rozmieszczenie mebli i sprzętów) w II wariantach z jednokrotną możliwością wprowadzenia poprawek.

Wizualizacje

Koncepcje przedstawiają realistyczną wizję wykończenia wnętrz, elementów dekoracyjnych, tekstyliów oraz propozycji mebli zaprojektowanych na zamówienie.

Wizualizacje przygotowujemy w I wersji z dwukrotną możliwością wprowadzenia poprawek.

Projekt
wykonawczy

Koncepcje przedstawiają realistyczną wizję wykończenia wnętrz, elementów dekoracyjnych, tekstyliów oraz propozycji mebli zaprojektowanych na zamówienie. Wizualizacje przygotowujemy w I wersji z dwukrotną możliwością wprowadzenia poprawek.

 • Ostateczny układ funkcjonalny,
 • Wytyczne do instalacji elektrycznej oraz wod-kan,
 • Projekt przebudowy,
 • Projekt rozmieszczenia urządzeń audio-video,
 • Projekt posadzek,
 • Rozwinięcie wszystkich projektowanych ścian,
 • Projekt mebli na wymiar,

Dokumentacja
techniczna

Przygotowanie specyfikacji produktowej dotyczącej wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych, wraz ze wskazaniem dostępności oraz potrzebnej ilości.

 • Kosztorysy wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych,
 • Wyceny stolarki meblowej,
 • Wyceny elementów tapicerowanych,
 • Wyceny drzwi,
 • Wyceny luster,
 • Wyceny pozostałych elementów projektowanych na zamówienie.

RODZAJE PROJEKTÓW

Projektowanie wnętrz mieszkań i domów

Klein Interiors to prężnie rozwijające się studio, które specjalizuje się w dziedzinie kompleksowych projektów wnętrz mieszkalnych – domów, apartamentów, mieszkań, rezydencji. Pracujemy na terenie Szczecina oraz całej Polski.

Dom jest miejscem, w którym wycofujemy się ze świata, szukamy spokoju i ukojenia, uspokajamy nasze umysły. To tam zapraszamy bliskich na świętowanie. To tam spędzamy większość godzin naszych dni. Jeśli szukasz kreatywnego zespołu, który pokieruje Twoją inwestycją od fantazji do rzeczywistości, skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie idealny klimat.

Mamy świadomość tego, jak ogromny wpływ na życie ma przestrzeń, która otacza Cię na co dzień, dlatego naszą misją jest spełnianie Twoich marzeń, tak aby otaczające Cię wnętrze było integralną częścią Twojej osobowości.

Naszym nadrzędnym celem jest uczynienie procesu projektowego dla naszych klientów łatwym i bezstresowym. Zapobiegniemy wszystkim typowym problemom, które skutkują utratą czasu i pieniędzy.

Projektowanie elewacji

Marzeniem każdego posiadacza własnego domu jest mieszkanie w okazale prezentującym się budynku o przemyślanej elewacji, współgrającej z wnętrzem. Dość często zdarza się, że pomimo zjawiskowych wnętrz, elewacja domu pozostawia wiele do życzenia. Teraz spełnienie marzeń jest możliwe.

Wśród naszych usług, opracowujemy kompleksowe projekty elewacji budynków. Niezmiernie ważne dla nas jest to, aby elewacja współgrała z resztą otoczenia oraz z tym co reprezentuje wewnątrz.

W naszych projektach dbamy o dobór materiałów zewnętrznych, dopasowanych do potrzeb warunków atmosferycznych. Przygotujemy dla Ciebie dokładną dokumentację uwzględniającą wytyczne dot. punktów świetlnych, dekoracyjnych, okładzin elewacyjnych oraz wykaz potrzebnych materiałów, z dokładną ich ilością zakupu, ceną oraz zdjęciami.

Wizualizacje 3D

Wysokiej jakości wizualizacje nieruchomości to najlepsza reklama, która przyczyni się do wzrostu zainteresowania potencjalnych klientów zakupem domu czy mieszkania.

Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D dla dla branży deweloperskiej, architektonicznej oraz różnego rodzaju produktów. Oferujemy wykonanie najwyższej jakości prac. Nasze wizualizacje przedstawiają w pełni realistyczne obiekty architektoniczne, elewacje, osiedla, wnętrza.

Możemy zaprezentować Twoją inwestycję w różnych, formach przekazu – fotorealistyczne wizualizacje, wirtualne spacery, animacje, przekroje 3D. Spełnimy wszystkie oczekiwania, tak aby Twoja inwestycja lub produkt zachęciły jak największe grono klientów do interakcji.

Projektowanie wnętrz hoteli i SPA

W Klein Interiors zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz obiektów hotelowych, tam gdzie komfort Twoich gości jest najważniejszy.

Goście hotelowi często oczekują, że miejsce w które wyruszą umożliwi im odpoczynek i zagwarantuje dobre samopoczucie. Tę rolę odgrywa nie tylko obsługa, ale także otaczająca przestrzeń.

Projekt aranżacji wnętrz hotelowych dopasowany do profilu gości jest kluczowy. Wnętrza o indywidualnym charakterze będą wizytówką obiektu, która przyciągnie większą liczbę klientów i stworzy miejsce łatwe do rozpoznania.

Oferujemy konsultacje ze specjalistami w zakresie przepisów dot. instalacji elektrycznych, przeciwpożarowych, konstrukcyjnych, sanitarnych, BHP.

Projektowanie wnętrz biur

Wnętrza biurowe obecnie stanowią wizytówkę firmy oraz jej część reprezentacyjną. Wrażenie jakie sprawia przestrzeń Twojej firmy odgrywa kluczową rolę nie tylko w zatrudnianiu  pracowników, ale także w tworzeniu doskonałego wrażenia na klientach.

Oferujemy profesjonalne projekty przestrzeni biurowych dzięki którym Twoja firma będzie rozpoznawalna przez klientów.

Przecięty człowiek spędza w pracy około jedną trzecią swojego życia, dlatego bardzo istotne jest aby przestrzeń biura była nie tylko przyjazna i designerska ale przede wszystkim funkcjonalna oraz zgodna z zasadami ergonomii.

Zaprojektujemy przestrzeń spełniającą wszystkie Twoje wymagania.

Projektowanie wnętrz restauracji i kawiarni

Przy projektowaniu wnętrz lokali gastronomicznych, należy kierować się innymi czynnikami niż w przypadku aranżacji wnętrz mieszkalnych, dlatego warto skorzystać z usług wykfalifikowanego architekta wnętrz. Oferujemy profesjonalne projektowanie restauracji, kawiarni, barów w Szczecinie oraz w całej Polsce.

Projektowane przez nas lokale gastronomiczne spełniają wszystkie warunki techniczne oraz sanitarne. Współpracujemy ze specjalistami w sprawach technologii kuchni.

Nieodłącznym elementem projektu wnętrz każdej restauracji czy kawiarni jest dobrze dopasowane oświetlenie do poszczególnych stref w lokalu. Musi ono współgrać z klimatem danej przestrzeni i zapewniać odpowiednią widoczność w każdym miejscu. Instalacje elektryczne w lokalach gastronomicznych są dość rozległe i wymagają zasilania o odpowiednich parametrach, dlatego współpracujemy także z profesjonalistami w zakresie sieci energetycznych.

Projektowanie wnętrz salonów kosmetycznych

Oferujemy projekty wnętrz salonów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Zapewnimy Ci szczegółowo opracowany projekt spełniający wszystkie normy sanitarno-higieniczne, ergonomiczne oraz BHP.

W salonie kosmetycznym  ważne jest wyznaczenie stref, zróżnicowanych pod kątem funkcji (recepcja, sprzedaż detaliczna, poczekalnia, foyer, część przeznaczona do wykonywania zabiegów, WC) oraz odpowiedni dobór oświetlenia, od mocnych akcentów po rozproszone, tworzące klimat, doświetlające, robocze, zmienne.

Zajmiemy się tym wszystkim i zaprojektujemy oryginalną przestrzeń będącą wizytówką salonu, która zapadnie klientom w pamięci. Zmaksymalizujemy jego funkcjonalność, niezależnie od ilości metrów kwadratowych.

Formularz kontaktowy