Mam przyjemność przedstawić nasz nowy projekt apartamentu w Międzyzdrojach. Naszym głównym celem było stworzenie przestrzeni, która łączy w sobie funkcjonalność, styl i wygodę dla całej rodziny. Na jego powierzchnię składają się dwa połączone mieszkania.

Wchodząc do obiektu od razu znajdziemy się w salonie z aneksem kuchennym. Salon został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną ilość miejsca dla pięcioosobowej rodziny, do wspólnego spędzania czasu.

W konsekwencji zintegrowania dwóch osobnych mieszkań powstał długi korytarz, z tego względu zdecydowaliśmy się wydłużyć znacznie ciąg kuchenny i zaadaptować jego część jako garderobę.  Obie strefy zostały odseparowane kolorystycznie.

Ze względu na ograniczenia powierzchniowe, zaprojektowaliśmy prosty ciąg kuchenny, nie tracąc funkcjonalności i ergonomii. Ciemne, frezowane fronty podwieszanych szafek stanowią kontrastujący element w stosunku do jasnej całości kuchni. Wszystkie elementy zostały starannie dobrany, aby spełniać potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Z salonu przechodzimy do długiego korytarza, który łączy cały apartament. Korzystając z koncepcji minimalizmu,

w korytarzu znajdziemy proste formy bez zbędnych elementów – funkcjonalne meble i akcenty dekoracyjne.

Apartament posiada trzy sypialnie. Pierwsza z nich to pokój dla dwóch nastolatek – przestrzeń, która łączy w sobie młodzieżowy styl z ponadczasowością. Pokój zaprojektowany jest tak, aby każda z osób miała swoją przestrzeń do odpoczynku. W pomieszczeniu dominuje jasna kolorystyka, z delikatnymi akcentami w postaci pastelowych dodatków, które nadają pokoju młodzieżowego charakteru. Nie mogło tutaj zabraknąć toaletki, która pozwala na wygodne wykonywanie codziennej pielęgnacji. Toaletka jest wyposażona w lustro ze zintegrowanym oświetleniem LED.

W centralnym punkcie głównej sypialni znajduje się duże, wygodne łóżko małżeńskie w skórzanym obiciu. Ze względu na niewielką przestrzeń naprzeciw łóżka przewidziano strefę telewizyjną, wewnątrz garderoby. TV mocowany do zdobnej płyty meblowej. Ściana za łóżkiem została wykończona kompozycją różnych materiałów – drewno, kamień oraz zdobne kinkiety stanowią efektowną całość.

Pokój chłopca został utrzymany w spójnej kolorystyce, urozmaiconej o zielone akcenty. Pomieszczenie zostało zaprojektowane tak, aby dostarczyć dziecku odpowiednie miejsce do wypoczynku oraz zabawy. Jednym z charakterystycznych elementów tej przestrzeni jest tapeta przedstawiająca dzikie zwierzęta, która przyciąga uwagę i dodaje pomieszczeniu dziecięcej atmosfery. Kolorystyka tapety jest dopasowana do odcieni zieleni występujących w reszcie pokoju, co tworzy spójną całość.

Łazienka w apartamencie to przestrzeń, która ma za zadanie sprawiać poczucie relaksu i spokoju. Jednym z elementów wyróżniających tę przestrzeń jest oświetlenie. Zaproponowane zostały tutaj różne źródła światła, takie jak kinkiet, oprawy podtynkowe oraz listwy LED  które nadają pomieszczeniu relaksującego klimatu. Praktyczne rozwiązania to główna cecha tej łazienki. Prysznic walk-in to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, wielkoformatowe płytki doskonale jest utrzymać w czystości.

Formularz kontaktowy