Prezentujemy nasz nowy projekt w nadmorskiej miejscowości Rogowo w kompleksie apartamentowo-hotelowym Shellter. Na życzenie właściciela w palecie kolorystycznej znalazły się odcienie malachitowej zieleni i połączonej z czerniami i szarościami. Całą gamę ocieplają akcenty drewna i ciepłego złota. Ten nowoczesny apartament łączy w sobie elegancję i indywidualność.

Wnętrze kuchni zostało łagodnie oddzielone od części dziennej, sufitem w kontrastującym odcieniu.  Ciąg kuchenny został wydłużony o ladę, co pozwala na wykorzystanie tej przestrzeni również jako części jadalnianej z czterema miejscami siedzącymi.

 

 

 

 

Obszar salonu reprezentuje stylowa i energetyczna kompozycja okładzin ściennych, wraz z kontrastującą sofą, która dobrze współgra z resztą całego wnętrza. Ściana telewizyjna została wyposażona w różne rodzaje kształtów, faktur, i podziałów w kontrastujących okładzinach.

W łazience dominującym elementem jest płytka imitująca zielony kamień. Wszystkie zielone akcenty w apartamencie cudownie korespondują z zewnętrzem obiektu – leśną naturą. Łazienkę wyposażono w czarną armaturę oraz prysznic walk-in.

Aranżacja sypialni jest również indywidualna, niesie spokój i swobodę. Taki efekt można osiągnąć  stosując stonowaną, ciepłą kolorystykę, połączoną z elementem kontrastowym – w tym przypadku jest to odważny obraz, wnoszący do wnętrza śmiałą energię.

Formularz kontaktowy