Przedmiotem projektu jest dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 252 m2, obiekt znajduje się okolicach Bydgoszczy.

Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby stworzyć wymarzone warunki dla domowników i zaspokoić ich wszystkie potrzeby. Wszystkie pomieszczenia tworzą pod względem wizualnym spójną kompozycję o stonowanej kolorystyce bieli, brązów, szarości, złota i elementów czerni.

Po wejściu do budynku widnieje wiatrołap, wraz z szatnią oraz przejściem do garażu. Przestrzeń wejściową zaprojektowano w sposób nowoczesny z klasycznymi akcentami, zachowując możliwie dużo miejsca.

Część dzienna stanowi centralne miejsce obiektu, została wyposażona w reprezentacyjną ścianę kominkową, która pnie się przez dwie kondygnacje, zapraszając do siebie domowników.

W kuchni zaprojektowano obszerną wyspę z dużą ilością blatu roboczego oraz z czterema miejscami siedzącymi. Ciąg kuchenny wyposażono w płytę indukcyjną, ze zintegrowanym okapem oraz wszystkie potrzebne urządzenia.

W obiekcie znajduje się także biuro domowe, zaprojektowane w spokojnej kolorystyce, stanowiące również pokój gościnny. Przestrzeń wyposażono w obszerne biurko z dwoma stanowiskami roboczymi oraz dużą ilość miejsca na przechowywanie.

Na parterze znajduje się główna sypialnia z garderobą, która ma stanowić miejsce spokojnego wypoczynku. Połączono tutaj kontrastowy odcień ściany telewizyjnej, ze sztukaterią w tym samym kolorze oraz asymetryczny plaster spieku kwarcowego.Łazienka przy sypialni została wyposażona w potrzebne elementy – kabina walk in, wanna, dwie umywalki, bidet, miska ustępowa, obszerna szafka umożliwiająca przechowywanie dużej ilości kosmetyków.

Ostatnim projektowanym pomieszczeniem na parterze jest małe ale zjawiskowe WC. W centralnej części umieszczono designerską wylewkę sufitową oraz oprawy natynkowe nawiązujące kształtem do wylewki.

Przestrzeń została zaplanowana w kolorystyce nieco kontrastującej z resztą domu – mamy dużą przewagę czerni.

Na piętrze znajduje się pokój dziecięcy wraz z garderobą. Zaprojektowano tutaj antresolę ze zjeżdżalnią, która będzie stanowić miejsce do relaksu i zabaw. Przewidziano także miejsce do nauki oraz odpowiednią ilość szafek wykorzystując miejsce pod skosami.

Trzecia łazienka w domu ma stanowić miejsce do relaksu, kolorystycznie jest spokojna i mniej skontrastowana. Została wyposażona w dużą wannę wolnostojącą, prysznic, dwie umywalki oraz wc z bidetem.

Na tym piętrze znajduje się również antresola z rozbudowaną strefą telewizyjną. Zaprojektowano w tym miejscu duży TV, dużą ilość zabudowy oraz wygodny szezlong. Elementem o interesującym wzornictwie będzie tutaj siedzisko podwieszane.

W budynku znajduje się również siłownia z sypialnią, przestrzeń została rozdzielona ścianą – z jednej strony telewizyjną, z drugiej stanowiącą miejsce przechowywania.

Formularz kontaktowy