Przed Państwem jeden z naszych ostatnich projektów. Głównym życzeniem Klientów było połączenie stylu Japandi z nowoczesnością. Japandi łączy gładkie, nowoczesne formy  skandynawskiego designu z funkcjonalną elegancją japońskiej estetyki. Jest minimalistyczny, ale przyjazny dla człowieka,  polega na zestawieniu neutralnej kolorystyki, wielu naturalnych tekstur i materiałów.

We wnętrzach danej inwestycji dominują ciepłe, stonowane odcienie, takie jak beż, brąz, biel. Bardzo istotne było połączenie z naturą, poczucie bezpieczeństwa i dobrobytu.

Strefa dzienna została wyposażona w obszerny wypoczynek w tkaninie Bouclé, która charakteryzuje się wyjątkową fakturą. Fotel marki NORR11 stanowi wzorniczy element tej przestrzeni oraz akcent przewodniego stylu Japandi.

Stół z okrągłym blatem w jadalni, idealnie wpisuje się w estetykę wnętrza, w którym istotna jest łagodność linii. Wybrano do niego fotele w ocieplającym, cynamonowym odcieniu tkaniny. Kompozycję wieńczy żyrandol o orientalnej formie.

Istotną rolę w ciągu kuchennym stanowi ergonomia oraz prostota. Wszystkie fronty są minimalistyczne, bez zbędnej ilości szczelin. W zabudowie wysokiej zaplanowano miejsce na ukryty blat z możliwością wygodnego użytkowania sprzętów elektrycznych. W centralnej części kuchni umieszczono wyspę z płytą indukcyjno-gazową.

Wiatrołap i hol łączą się ze sobą nawzajem. Te dwie strefy oddzielają szklane drzwi, lecz kolorystycznie i materiałowo są wspólne. W holu zaplanowano podwieszaną szafę, pod którą przewidziano miejsce na funkcjonalne siedzisko. Skalna ściana, ukazująca się zaraz po przekroczeniu progu domu, jest elementem silnie budującym połączenie człowieka z naturą.

Motywem przewodnim sypialni głównej jest harmonia, służąca głębokiemu wypoczynkowi. Pomieszczenie posiada własną łazienkę z osobnym wejściem oraz niewielką garderobę. W palecie kolorów sypialni i łazienki dominuje odcień brązowego, ciepłego dębu. Duże lustro na jednej ze ścian sypialni zaprojektowano w beżowym odcieniu, ocieplając jeszcze bardziej tę przestrzeń.

Projektując pokój dziecięcy, kładliśmy nacisk na to, aby był on jak najbardziej lekki i nie tracił na aktualności wraz z wiekiem dzieci. W sypialni chłopca odzwierciedliliśmy jego zamiłowanie do superbohaterów. Wszystkie tematyczne elementy – nadruki, naklejki, oprawy oświetleniowe oraz inne detale wystroju stanowią akcenty charakterystyczne i zostały dobrane w sposób, który będzie prosty w przearanżowaniu w przyszłości.

Formularz kontaktowy